Genel Bakış

"Beklentilerinizi yükseltin, kendinizi daha mükemmel hissedeceksiniz."

Demora Hotel 2012 yılının Ekim Ayı'nda hizmet vermeye başladı. Özel çalışılmış mimari tasarımının 10 kata yayılması ile 64 adet standart, 5 adet suit, 1 adet de engelli odası bulunmaktadır. 

Değerli misafirlerini; zarif, yenilikçi, detaylara önem veren ve mükemmelliyetçiliği kendine ilke edinmiş profesyonel kadrosuyla çok özel konaklama, yeme-içme imkanlarıyla dolu ayrıcalıklı bir dünyaya davet ediyor.

"Hedeflerimizi ve ilkelerimizi konut memnuniyetine göre geliştirdik."
 
Demora Turizm Grubu'nun bünyesinde yer alan Demora Hotel’in en önemli hedefi, tüm hizmet ve ürünlerinde misafirlerine en yüksek değer ve kaliteyi sunarak, misafir memnuniyetini sürekli kılmaktır. Bu memnuniyeti eksiksiz sağlayabilmek ve uzun ömürlü başarıyı yakalayabilmek için ise misafirleri ile güçlü ilişkiler kurmayı kendine ilke edinmiştir.

Demora  Hotel  bünyesinde bilinçli çalışanlar kullanarak büyüme sürecini devam ettirirken verdiği hizmet ile gerek ülke gerekse il tanıtımında önemli rol oynamaktadır.


Bununla birlikte, personeli için uyumlu bir çalışma ortamı yaratmayı ve kişisel gelişmelerine katkıda bulunmayı amaç edinen Demora  Hotel, çalışanlarına her türlü destek ve imkanı sunmaktadır.

Ayrıca toplam kalite yönetimi felsefesi İle Türk Turizmi'ndekİ öncü konumunu güçlendirerek ve misafirlerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak öncelikle Türkiye'nİn iyi otelleri arasındaki yerini perçinlemek ve dünya otelleri arasına girmeyi başarmaktır.

     

 Turizm İşletmeciliği
Belgesi

Çevre Yönetimi 
Sertifikası
Kalite Yönetimi 
Sertifikası
 Gıda Güvenliği Yönetimi 
Sertifikası
 hosteslik kursu Hosteslik Kursu tıbbi sekreterlik kursu