More Del Gusto

"Lezzete Davet"

More Del Gusto® ile lezzete  şık bir yolculuğa davet ediyoruz. 100 kişilik More Del Gusto’da ala carte menümüzdeki lezzetlere ulaşabilir, Türk ve Akdeniz gurme mutfaklarının en seçkin örnekleri ile damaklarınızı fethederken kaliteli ve güleryüzlü servisiyle konuklarımızı ağırlıyor.

Kahvaltı , öğle ve akşam yemeği olmak üzere her öğününüzde sizlere farklı seçenekler sunan More Del Gusto’da aşçımızın çağdaş yorumuyla zenginleştirilmiş lezzet yolculuğuna çıkabilirsiniz…

Kahvaltı Saati: 07.00- 10.00 (Hafta içi) - 07.00 -10.30 (Hafta sonu)

Servis Saatlerimiz  

  • A’La Carte  Restaurant: 12.00 - 23.30
  • Oda Servisi: Gün Boyu 

 

 

"More Del Gusto'nun Orkestra Şefi"
Demora Hotel'de özellikle lezzete önem verirken ödüllü şeflerimizin, deneyimi ve yeteneğiyle göze çarpıyor. Şefimiz der ki: "İyi bir şefin, önce ince ruhlu bir sanatçı olması gerektiğine inanıyorum. Daha sonra iyi bir muhasebeci, iyi bir eğitmen, iyi bir yönetici, iyi bir lider, yenilikçi ve birazda fizikçi olması gerektiğini düşünüyorum. Çünkü; bu kimlikleri barındırdığınızda ancak başarının gelir. Bu özelliklerden herhangi birinin eksik olması durumunda bu başarının uzun soluklu olmayacağını söyleyebilirim." Aslında More Del Gusto Şefin kontrolünde bir orkestra diyebiliriz.

 

 

 hosteslik kursu Hosteslik Kursu tıbbi sekreterlik kursu